Будівельні матеріали в столиці

onaira

onaira

Новичок

Приєдналась: 16.12.2020
Створила тем: 36
Повідомлень: 175
126.02.24 23:00
Я тут розпочав велике будівництво, мрію про власний будинок, де кожна стіна розповідатиме історію нашої родини. Але ось куди не глянь – вибір матеріалів величезний, а якість... хто його знає. Стільки магазинів, стільки пропозицій, але де та золота середина? Де не переплатиш за бренд, але й не отримаєш шлюб на голову? Хтось може підказати місце, де якість гіпсокартону та інших будівельних матеріалів на висоті, а сервіс не розчаровує? Чи є у Києві такі магазини, де тебе по-справжньому вислухають і допоможуть з вибором?

Повідомлення відредаговано: 13.03.24 23:35

мирок

мирок

Новичок

Приєдналась: 28.12.2020
Створила тем: 3
Повідомлень: 65
213.03.24 23:35
Ой, теж дуже важлива ця тема, головне аби варіант був просто ідеальний, так буде спокійно точно

лимара

лимара

Новичок

Приєдналась: 27.03.2021
Створила тем: 18
Повідомлень: 79
313.03.24 23:38
Знаю, наскільки це важливо з особистого досвіду. Тож, без зайвих слів можу порекомендувати магазин, який неодноразово виручав мене у професійних проектах – "Новаторбуд". Це не просто магазин, це справжнісінький помічник у світі будівництва. Вони пропонують широкий асортимент якісних будівельних матеріалів, але особливу увагу варто звернути на гіпсокартон https://novatorstroy.com/ua/kyiv/category/gipsokartonnye-sistemy/gipsokarton/ ціна в Києві у них мабуть найкраща. В "Новаторбуд" ти знайдеш не тільки високоякісний гіпсокартон, а й всі необхідні комплектуючі для його монтажу. Експерти магазину завжди готові надати професійну консультацію, допомогти з вибором та розрахунками, а також запропонувати найкращі рішення для будь-якого проекту. 

scooteran

scooteran

Новичок

Приєднався: 11.02.2022
Створив тем: 4
Повідомлень: 29
429.03.24 14:26 Відповідь на 3 від лимара
також із будівельних матеріалів то в столиці Ми замовляли використовуючи послуги та майстрів із компанії декор плюс нанесення декоративної венеціанської штукатурки https://decor-plus.kiev.ua/uk/venecianska-shtukaturka/ в нашій квартирі на Позняках адже як прочитали в інтернеті це один із найпрактичніших та найкрасивіших матеріалів для оздоблення стін і за роботу вийшло не так то вже й дорого

Повідомлення відредаговано: 29.03.24 14:26