Купити електронну сигарету

bablz

bablz

Новичок

Приєднався: 07.02.2022
Створив тем: 16
Повідомлень: 113
114.11.23 18:52
Усіх вітаю, знаю, що питання досить популярне, але що можете сказати щодо електронок? Я би хотів з вами обговорити, кажуть, що вони не такі шкідливі, як звичайні цигарки, ось думаю собі перейти, але трохи вагаюся, зізнатися чесно. Які ви купуєте для себе

glebathii

glebathii

Новичок

Приєдналась: 24.06.2021
Створила тем: 13
Повідомлень: 121
214.11.23 18:53 Відповідь на 1 від bablz
Я перейшла на електронні цигарки майже рік тому, і це було краще рішення для мене. Справжнього досвіду куріння, але без багатьох шкідливих речовин. Я їх купую в спеціалізованих магазинах, де можна отримати консультацію від фахівців та вибрати підходящий смак.

БорисЛев

БорисЛев

Новичок

Приєднався: 30.04.2021
Створив тем: 7
Повідомлень: 71
314.11.23 19:11
Я вже багато років користуюсь електронними сигаретами, і це змінило моє життя. Переваги цього винаходу великі: відсутність шкідливих смол, можливість вибору смаку та кількості нікотину, а головне - відсутність неприємного запаху, який завжди був проблемою з традиційними сигаретами. Замовляти електронні сигарети краще в інтернет-магазині Smoke-Ash - великий вибір, доступні ціни та швидка доставка. Собі тут нещодавно купив Ельф бар 1500 https://smoke-ash.com/product-category/elf-bar-1500/ дійсно те, що треба! Відмінний смак, стильний дизайн, приємна вартість. Купуйте і ви ,не пошкодуєте.

Gohhh88

Gohhh88

Новичок

Приєднався: 06.12.2020
Створив тем: 43
Повідомлень: 395
414.11.23 19:18 Відповідь на 3 від БорисЛев
Ну зараз вже кожен другий курить одноразки, це стало нормою, мені подобається, що вони нікому не заважають та мають приємний аромат зазвичай. Буває і сам купую для себе одноразки, але рідко, коли хочеться трохи побавитися. 

Орина Курт

Орина Курт

Новичок

Приєдналась: 28.04.2021
Створила тем: 2
Повідомлень: 39
516.11.23 16:54
Мені подарували електронну сигарету, але я почала нею користуватися і рідина скінчилася. Тому стала читати в інтернеті що до чого, як її заправляти та поради досвідчених вейперів. Багато хто радить купувати вейпи та рідину для них на сайті Др.Смок, я теж вирішила це зробити і замовила собі рідину ось тут www.drsmoke.org/ua/zhidkost/zhidkost-na-solevom-nikotine/
Ціна нормальна та смаки є різні - класний магазин, варто вам теж замовляти товари тут.