Психолог

Иванна879

Иванна879

Новичок

Приєдналась: 25.10.2021
Створила тем: 27
Повідомлень: 119
122.05.23 12:40
Всім привіт. Мені потрібна допомога практикуючого психолога. Ніяк не можу розібратись у собі, до кого можу звернутись? 

Katj

Katj

Новичок

Приєдналась: 15.02.2022
Створила тем: 12
Повідомлень: 48
224.05.23 18:41 Відповідь на 1 від Иванна879
Якщо потрібна консультація психоаналітика психолога, тоді можете звернутись до Христини Рахубовської. Це практикуючий психолог-психоаналітик з 10-ти річним стажем роботи. Сьогодні вона проводить консультації в онлайн режимі, такий формат користується популярністю серед пацієнтів, оскільки є повністю комфортним та зручним. Отримати більше інформації про практику Христини, дізнатись вартість сеансу, а також отримати можливість записатись на першу безплатну консультацію, зможете на сайті психолога. 

ViKysjка

ViKysjка

Новичок

Приєдналась: 27.10.2021
Створила тем: 22
Повідомлень: 87
309.06.23 09:59 Відповідь на 2 від Katj
Мені також доводилось користуватись послугами психолога. Сьогодні дуже складний час для всіх, тому психологічна підтримка нікому не помішає.

lolo4ka

lolo4ka

Новичок

Приєдналась: 09.02.2022
Створила тем: 19
Повідомлень: 64
422.09.23 11:06 Відповідь на 3 від ViKysjка
Мені також доводилось користуватись послугами психолога. Сьогодні дуже складний час для всіх, тому психологічна підтримка нікому не помішає.
Ви знаєте, мені так само здається що варто звертатись до таких спеціалістів 

glebathii

glebathii

Новичок

Приєдналась: 24.06.2021
Створила тем: 13
Повідомлень: 116
525.10.23 11:46 Відповідь на 4 від lolo4ka
Друзі, багато хто із нас зіткнувся з психологічними труднощами, особливо за останні роки. Життя стає все більш непередбачуваним, а з ним і навантаження на нашу психіку. Я особисто звертався до центру "newleaf" і був приємно здивований їх професійністю та уважністю до клієнтів. Думаю, вас може зацікавити групова психотерапія Київ, якщо ви відчуваєте, що потребуєте підтримки - не вагайтеся, звертайтеся до "newleaf". Вони дійсно знають, як допомогти.

HermesRozin

HermesRozin

Новичок

Приєднався: 19.10.2021
Створив тем: 0
Повідомлень: 27
606.01.24 16:18 Відповідь на 5 від glebathii
Вам может помочь семейная терапия, вот отличные контакты Недавняя статья Светланы Господинюк представляет собой убедительное исследование динамики семейных отношений, предлагающее читателям тонкий взгляд на сложности современной семейной жизни. Будучи опытным семейным психологом, Господинюк обладает богатым опытом, умело анализируя общие проблемы и предлагая практические решения. Ее произведения обеспечивают тонкий баланс между академическим пониманием и доступным языком, что делает контент не только информативным, но и понятным широкой аудитории. Господинюк органично соединяет воедино результаты исследований и истории из реальной жизни, создавая картину, отражающую суть ее опыта.