Як вітаєте рідних та друзів?

guddvinn

guddvinn

Новичок

Приєднався: 13.02.2022
Створив тем: 14
Повідомлень: 63
108.05.23 12:10
Усім привіт! Запитання до вас є - як ви зазвичай вітаєте рідних та близьких? Можливо є якісь цікаві ідеї та секрети? 

PetrMinin

PetrMinin

Новичок

Приєднався: 08.05.2023
Створив тем: 1
Повідомлень: 2
208.05.23 23:34 Відповідь на 1 від guddvinn
Я сам всегда задаюсь этим вопросом

lolo4ka

lolo4ka

Новичок

Приєдналась: 09.02.2022
Створила тем: 19
Повідомлень: 64
310.05.23 12:17 Відповідь на 1 від guddvinn
Усім привіт! Запитання до вас є - як ви зазвичай вітаєте рідних та близьких? Можливо є якісь цікаві ідеї та секрети? 
Особисто в мене все залежить від людини яку я збираюсь вітати. Беру до уваги риси характеру, професію, вподобання та захоплення. Тоді набагато легше це все виходить зробити. От зараз в  інтернеті знайшла дуже цікаве привітання з днем народження подрузі . За тиждень будемо святкувати, тому я вже активно починаю готуватись до цієї важливої події)) 

dashkakomashk

dashkakomashk

Новичок

Приєдналась: 18.02.2022
Створила тем: 2
Повідомлень: 19
424.07.23 12:37 Відповідь на 3 від lolo4ka
До вибором подарунка для рідних потрібно підійти креативно та серйозно. Якщо ви хочете, справді, здивувати та порадувати близьку вам людину, тоді обирайте подарунок пов'язаний з інтересами людини. 

Повідомлення відредаговано: 26.07.23 08:36

Иванна879

Иванна879

Новичок

Приєдналась: 25.10.2021
Створила тем: 27
Повідомлень: 119
502.08.23 15:25 Відповідь на 4 від dashkakomashk
Якщо потрібно привітати рідних чи друзів, то я заздалегідь придумую для них подарунок. Впевнена, що красивий та підходящий подарунок принесе близькій людині хороші емоції. Звичайно, що куди ж без солодощів. Тому обов'язково, до кожного подарунка має бути щось солоденьке. В цьому питанні мене дуже виручає кондитерський дім Вацак, вони готують смачні солодощі на будь-який смак. Зокрема в них можна купити готовий торт https://vatsak.com.ua/ru/cakes/ чи замовити виготовлення торта за індивідуальним дизайном. Покупку можна зробити на сайті магазину в онлайн режимі.

ViKysjка

ViKysjка

Новичок

Приєдналась: 27.10.2021
Створила тем: 22
Повідомлень: 87
630.08.23 10:24 Відповідь на 5 від Иванна879
Вариантов для поздравления существует очень много, думаю, что самый хороший вариант это креативно подойти к этому вопросу. У меня есть подруга, она творческая личность и чтобы угодить ей с подарком нужно хорошо постараться, поэтому я всегда придумываю что-то особенное. В этом году заказала перевод её песни на английский язык и подарила его ей. С переводом песни мне помогли на ресурсе flame . На ресурсе есть  перечень переводов известных композиций, или можно заказать индивидуальный перевод нужной вам песни.

Kiraz

Kiraz

Новичок

Приєдналась: 20.02.2021
Створила тем: 0
Повідомлень: 13
716.11.23 22:30 Відповідь на 6 від ViKysjка
Я хочу привітати найкращого друга і подарувати навчання в автошколі. Знаючи, наскільки він мріє про це, впевнена, що зрадіє. Підкажіть, де в Одесі найкращі курси водіїв?

Lensta

Lensta

Новичок

Приєдналась: 03.05.2021
Створила тем: 3
Повідомлень: 7
816.11.23 22:39 Відповідь на 7 від Kiraz
Я хочу привітати найкращого друга і подарувати навчання в автошколі. Знаючи, наскільки він мріє про це, впевнена, що зрадіє. Підкажіть, де в Одесі найкращі курси водіїв?

Нещодавно я сама стояла перед подібним вибором, і будучи людиною, яка цінує якість та доступність, я обрала "NASCAR" в Одесі https://nascar.com.ua/uk/ Ця школа виявилася саме тим місцем, де в стислі терміни і із задоволенням можна освоїти мистецтво водіння. Ціни там приємно здивували. За розумні кошти я отримав не лише необхідні знання та навички, а й порцію задоволення від процесу навчання. Інструктори професіонали, уважні та завжди готові підтримати. Всі навчальні програми займають всього два місяці, і ти можеш бути впевнена, що твій друг отримає не тільки навички водія, а й позитивні емоції від навчання.

bablz

bablz

Новичок

Приєднався: 07.02.2022
Створив тем: 16
Повідомлень: 113
910.01.24 16:08 Відповідь на 8 від Lensta
Чи варто дарувати інтимні іграшки? Які сексшопи можете порадити? 

glebathii

glebathii

Новичок

Приєдналась: 24.06.2021
Створила тем: 13
Повідомлень: 119
1010.01.24 16:11 Відповідь на 9 від bablz
Вітаю! Недавно ми з моєю коханою вирішили зробити подарунок один одному, який би розширив наше інтимне життя. Обираючи подарунок, ми вирішили завітати до секс-шопу Talla https://talla.ua/ua/ і не пожаліли про це. Там ми знайшли чудовий вибір інтимних іграшок, які призначені для різних фантазій і побажань. Особливо приємною була атмосфера та доброзичливий персонал, який допоміг з вибором онлайн. Рекомендую звернутися до Talla за якісними та захоплюючими іграшками, які точно привнесуть в ваші стосунки новий заряд емоцій та насолоди.
Сторінки:
1
2
попередня
наступна